Pulovër me kapuç për vajza – Absi Minnie Rozë

Marka

1,230 L

Brand:  
Nameit

Pulovër për vajza e bërë nga pambuk super i butë me printin e adhurueshëm të miushes Minnie dhe kapuçin me veshë dhe fjongo rozë. Pjesa  brëndshme është e veshur me një pellush të hollë për të qënë sa më ngrohtë në ditët e ftohta të dimrit. Pambuku cilësor garanton butësi dhe rehati maksimale ndaj lëkurës delikate të vogëlusheve tuaja.

Karakteristikat:

 • Hoodie për vajza
 • Me kapuç dhe mëngë elastike
 • Pjesa e brëndshme është e veshur me një pelush të hollë për të qënë sa më ngrohtë

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 95 % pambuk 5 % elastan
 • Mosha: 1 – 3 vjeç
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Pulovër me kapuç për vajza - Absi Minnie Rozë

  1,230 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pulovër me kapuç për vajza - Absi Minnie Rozë

   1,230 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 26
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Name It

   Mosha

   1-2 vjeç

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Pulovër me kapuç për vajza – Absi Minnie Rozë”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories