Triko me kapuç Terry Olive

Marka

6,400 L

Brand:  Lässig

Triko Terry e bukur me kapuç vjen me një pamje të lezetshme dhe plot stil. Prerja komode dhe pelhura e super e butë, e bërë nga pambuku organik, e bëjnë trikon një aksesor praktik dhe të bukur, veçanërisht në stinën e pranverës dhe vjeshtës. Pjesët elastike në mëngë sigurojnë ngrohtësi për vogëlushët. Kapuçi dhe mbyllja me zinxhir sigurojnë ngrohtësi maksimale. Në pjesën e përparme trikoja ka dy xhepa për mbajtjen e aksesorëve të ndryshme.

Karakteristikat:

 • Triko për vogëlushët me kapuç dhe mbyllje me zinxhir
 • Dizajn plot stil dhe material super i butë
 • Perfekte për pranverë dhe vjeshtë
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Lahet në cikël në 40°C  dhe nuk hekuroset me hekur

Të dhëna teknike: 

 • Materiali:  100% pambuk (organik), 20% poliester nga materiali i ricikluar
 • Mosha: 3-6/ 7-12/ 13-24 muajsh
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Triko me kapuç Terry Olive

  6,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Triko me kapuç Terry Olive

   6,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 06 – Dhj 06
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   3- 6 muajsh, 7- 12 muajsh

   Marka

   Lässig

   Ngjyrë

   Olive

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories