Pulovër unisex – Wild cats

Marka

4,800 L5,400 L

Brand:  
Petit Bateau

Pulovër për djem dhe vajza, e bërë nga pambuk organik super i butë dhe i ngrohtë. Me një stil të veçantë nga Petit Bateau, kjo pulovër mund të kombinohet lehtësisht me xhinse dhe atlete për një look sportiv të rehatshëm dhe plot stil. Pambuku organik është delikat me lëkurat e ndjeshme, pa omg dhe pesticide duke garantuar respekt maksimal ndaj lëkurës së fëmijëve dhe gjithashtu ndaj ambjentit.

Karakteristikat:

 • Pulovër për djem dhe vajza
 • Dizajn modern lehtësisht i kombinueshëm me veshje të tjera
 • Jakë rrethore dhe hapje me kopsa në pjesën e pasme
 • Pambuk organik që garanton respekt maksimal ndaj lëkurës dhe ambjentit
 • Pa pesticide dhe omg

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: 100 % pambuk organik i çertifikuar nga OEKO-TEX 100
 • Mosha: 6/12/24/18/36 muajsh
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Pulovër unisex - Wild cats

  4,800 L5,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pulovër unisex - Wild cats

   4,800 L5,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 10 – Dhj 10
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Mosha

   6 muajsh, 18 muajsh, 24 muajsh, 36 muajsh

   Gjinia

   Uniseks

   SKU: N/A Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories