Triko pambuku me zinxhir

Marka

10,500 L

Brand:  The bonnie mob

Triko e thurur 100% prej Pambuku Organik i certifikuar nga GOTS

Triko me zinxhir, e bërë 100% nga pambuku organik me dizajnin e veçantë me printe dhe ngjyrë portokalli. Është po aq e butë, si nga jashtë dhe nga pjesa e brendshme ku vogëlushët do ta ndjejnë butësinë dhe ngrohtësinë që ofrojnë gjatë qëndrimit dhe momenteve të lëvizjeve. Mund të kombinohen në mënyrë të përkryer me bluzat, tutat apo kapuçët për një veshje të rehatshme  pranverore për vogëlushët tuaj. Zinxhiri në pjesën e përparme është tepër praktik për veshjen ose heqjen. Gjithashtu në rast se vogëlushët do të kenë vapë, ajo mund të mbahet e hapur.

Karakteristikat:

 • 100% Pambuk Organik i certifikuar nga GOTS
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Pambuku organik është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
 • Zinxhiri në pjesën e përparme është tepër praktik për veshjen ose heqjen
 • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset
 • Lëreni në proces tharje natyrale

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: 100% Pambuk pambuk organik i certifikuar
 • Mosha: Nga 2 deri në 5 vjeç
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Triko pambuku me zinxhir

  10,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Triko pambuku me zinxhir

   10,500 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 03 – Dhj 03
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Mosha

   6- 12 muajsh, 12- 18 muajsh, 18- 24 muajsh

   Barkodi: N/A Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories