Bluzë plazhi – Gjirafat/ Rozë

Marka

3,000 L

Brand:  Lässig

Bluzë me mbrojtje UV,  e rehatshme dhe me dizajn plot stil për fëmijë me mbrojtje UV 60. Janë të bëra nga material poliestër e ricikluar. Përshtaten në mënyrë perfekte dhe duke ofruar lirshmëri në lëvizje. Janë perfekte pasi falë materialit absorbojnë lagështirën duke e mbajtur të thatë lëkurën. Vjen me ngjyrë të nuancës rozë dhe me printe të dy gjirafave. Me mbrojtjen UV 60, të vegjlit mbrohen në mënyrë ideale nga rrezet e diellit kur luajnë.

Karakteristikat:

 • Bluzë për fëmijë me mbrojtje UV 60
 • Të rehatshme dhe plot stil
 • Bërë nga poliestër e ricikluar
 • Material i ajrosshem
 • Absorbon lagështirën duke i mbajtur të thatë lëkurën
 • Lahet në cikël në 30 °C

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: 82% Poliestër e ricikluar dhe 18% elastan
 • Mosha: 3-6/ 7-12/ 13-18/ 19-24/ 25-36 muajsh
+
 • Bluzë plazhi - Gjirafat/ Rozë

  3,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bluzë plazhi - Gjirafat/ Rozë

   3,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   3- 6 muajsh

   Marka

   Lässig

   Ngjyrë

   Powder pink

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories