Djepi Leander Classic™ White

Marka

45,800 L

Brand:  
Leander

Çdo fëmijë ka nevojë për një bazë të sigurt për të fjetur. Në djepin Leander Classic™, fëmija juaj shtrihet i butë dhe i sigurt, si në një fole të vogël e të rehatshme. Djepi varet nga një pikë e vetme – ose nga tavani ose në një trekëmbësh. Prandaj, ai mund të lëkundet me qetësi dhe lirisht në të gjitha drejtimet. Lëvizjet janë qetësuese ndërsa stimulojnë shqisat, ekuilibrin dhe aftësitë motorike të foshnjës tuaj.
Djepi është i përshtatshëm për fëmijën e porsalindur nga 0-6 muajsh. A është i bërë nga materiale të zgjedhura me kujdes dhe përputhen me kërkesat strikte të cilësisë dhe sigurisë.

Nëse nuk keni mundësinë të varni djepin Leander Classic™ nga tavani, mund të përdorni trekëmbëshin Leander Classic™ të dizenjuar me porosi. Tripodi është i lehtë për t’u përdorur dhe lëviz nga dhoma në dhomë ose në cilindo ambient të shtëpisë që ju dëshironi. Tejet praktik në hapje dhe në palosje. Bërë nga material alumini i cili ofron fortësi dhe qëndrueshmëri të lartë.

Karakteristikat:

 • Praktik dhe funskional
 • Dizenjo që përshtatet kudo
 • Lëvizet me thjeshtësi në çdo ambient të shtëpisë
 • Bërë nga material alumini

Të dhënat teknike:

 • Lartësia: 242 – 275 cm
 • Pesha: 3 kg
 • Pesha mbajtëse: 15 kg
 • Certifikimi: EN 71-3

S’ka stok

 • Djepi Leander Classic™ White

  45,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Djepi Leander Classic™ White

   45,800 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories