Jastëk Për Karrigen Tripp Trapp® – Zemra Të Ëmbla

Marka

6,600 L

Brand:  
Stokke

Përdorni jastëkun Tripp Trapp® për foshnjën tuaj për t’i dhënë  mbështetje shtesë nga të dyja anët,  e pasme dhe anësore. Jastëku Tripp Trapp® i shton butësi dhe siguri më shumë karrigës së lartë Tripp Trapp®. Është prodhuar me material pambuku që siguron një ajrosje maksimale për vogëlushët. Ky jastëk i shton komoditet më shumë vogëlushëve tuaj kur janë në tryezë për të ngrënë ose në kohën e argëtimit.

Karakteristikat:

 • Mund të përdoret në të dy anët, e lehtë për tu vendosur dhe hequr
 • Çertifikuar nga OCS 100 dhe Oeko-Tex 100
 • Mund të lahet në makinë në 40 ° C
 • I lehtë për tu montuar dhe për tu hequr
 • Bërë me pambuk organik me cilësi të lartë
 • Pështatet në perfeksion me karriget Tripp Trapp®

Përshtatet me:

 • Tripp Trapp® Chair Beech
 • Tripp Trapp® Chair Oak
 • Tripp Trapp® Baby Set

 

Ka stok

 • Jastëk Për Karrigen Tripp Trapp® - Zemra Të Ëmbla

  6,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Jastëk Për Karrigen Tripp Trapp® - Zemra Të Ëmbla

   6,600 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Sht 30 – Tet 01
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

    

    

   Peshë 13.4 kg
   Përmasa 101 × 56 × 131 cm
   Marka

   Stokke

   Barkodi: 7040355532026 Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories