Tripp Trapp® Newborn Bundle

Marka

15,900 L

Brand:  
Stokke

Kompleti për të porsalindurit dhe karrigia Tripp Trapp® është zgjidhja ideale për prindërit e rinj. I sjell vogëlushët tuaj  në qendër të tryezës ose kudo ku ju ndodheni në shtëpi. Është fleksibël dhe lehtësisht e rregullueshme sipas nevojave dhe garanton sigurinë maksimale të vogëlushëve tuaj. Ofron një pazmore sigurie me 5 pika dhe jastëk mbështetje shpatullash për një komoditet dhe ultra rehati maksimale. Edhe pse ofron siguri maksimale, vogëlushët kanë hapësira dhe lirshmëri lëvizjeje. Falë këtij kompleti vogëlushët tuaj do ti keni në qendër të vëmendjes duke i ofruar përkëdhelje plot dashuri. Karrigia Tripp Trapp® është lehtësisht dhe ajo e rregullueshme sa i përket lartësisë. Ky komplet mund të përdoret edhe për vogëlushë më të rritur duke i bashkëngjitur aksesorë shtesë.

Karakteristikat:

 • Komplet ideal për të porsalindurit
 • Përmban karrigen Tripp Trapp dhe jastëkun mbështetës
 • Ofron siguri dhe komoditet maksimal
 • Është fleksibël duke iu përshtatur nevojave
 • Lëvizet në çdo kënd që ju pështatet
 • Ergonomike
 • Vogëlushët kanë lirshëri lëvizjeje

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +0 muajsh
 • Pesha mbajtëse: Deri në 9 kg
 • Ngjyra: Natyrale
 • Materiali: Dru

S’ka stok

 • Tripp Trapp® Newborn Bundle

  15,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tripp Trapp® Newborn Bundle

   15,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories