Jumpsuit me mëngë të gjata – Pastel pink

Marka

2,430 L

Brand:  Lässig

LÄSSIG ka veshjen ideale për bebe me këtë jumpsuit të thurur të bërë nga pambuk organik i çertifikuar GOTS dhe mëndafsh i cilësisë së lartë Eri. Butonat e bërë nga kokosi japin një prekje të veçantë. Materiali është veçanërisht i butë dhe i ngrohtë, ruan formën e tij dhe jep ndjesinë e mëndafshit në lëkurën e foshnjës. Veshja e jumpsuitit, heqja e saj dhe ndërrimi i pelenës bëhen të gjitha më të lehta me zgjidhje praktike dizajni si shiriti i butonave rreth qafës dhe perçinat në gjithë gjatësinë e këmbëve. Një ide dhurate shumë e këndshme për lindje!

Karakteristikat:

 • Jumpsuit prej pambuku dhe mëndafshi
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen e lëkurës duke parandaluar mbinxehjen e trupit
 • Përbërje fibrash natyrale, delikate me lëkurat e ndjeshme dhe miqësore me mjedisin
 • Mund të lahet në  lavatriç me 30°C në proçes delikat me çentrifugë minimale

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: 80 % pambuk organik i çertifikuar nga GOTS 20 % mëndafsh Eri
 • Mosha: 0 – 12
+
 • Jumpsuit me mëngë të gjata - Pastel pink

  2,430 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Jumpsuit me mëngë të gjata - Pastel pink

   2,430 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Lässig

   Mosha

   2- 6 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories