Pizhama për vajza – Lilac

Marka

750 L

Brand:  
Petit Bateau

Pizhama lejla me vija, super e butë dhe e rehatshme. E butë, elastike dhe komode, kjo trupore me mëngë të gjata është perfekte për foshnjet që lëvizin vazhdimisht duart dhe këmbët duke i lejuar ata të lëvizin me lehtësi pa u zbuluar dhe në rehati të plotë. Modeli me zarf tek shpatullat e bën akoma më të lehtë ndërrimin e bebit në kohë të shkurtër. Pëlhura prej 100 % pambuku lejon ajrosjen e lëkurës duke parandaluar mbinxjehjen dhe djersitjen e tepërt.

Karakteristikat:

 • Pizhama pambuku me mëngë të gjata për vajza
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Pambuku organik është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
 • E butë dhe super e rehatshme

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: 100% pambuk
 • Mund të lahet në lavatriçe me 40°C
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Pizhama për vajza - Lilac

  750 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pizhama për vajza - Lilac

   750 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 31 – Mar 31
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Mosha

   6 muajsh, 12 muajsh, 18 muajsh, 24 muajsh, 36 muajsh

   Materiali

   100% Pambuk

   Certifikime

   Standardi OEKO-TEX® 100

   Gjinia

   Femra

   SKU: N/A Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories