Trupore plazhi – E kuqe me pika

Marka

4,270 L

Brand:  Lässig

Tuta e notit nga LÄSSIG është një domosdoshmëri absolute për daljen tuaj të ardhshme në plazh. Me mbrojtjen UV 60, të vegjlit mbrohen në mënyrë ideale nga rrezet e diellit kur luajnë, lahen dhe eksplorojnë natyrën. Tuta është elastike, thahet shpejt dhe siguron liri maksimale të lëvizjes dhe argëtim të shkujdesur gjatë gjithë ditës. Qepjet e sheshta dhe mbrojtësi i qafës mbrojnë edhe lëkurat veçanërisht të ndjeshme. Veshja dhe heqja e saj është një lojë fëmijësh falë zinxhirit nga qafa tek këmbët. Rrobat e banjës LÄSSIG me mbrojtje UV 60 janë testuar sipas UV STANDARD 801 (Hohenstein).

Karakteristikat:

 • Trupore plazhi për fëmijë me mbrojtje UV 60
 • Të rehatshme dhe plot stil
 • Bërë nga poliestër e ricikluar
 • Material i ajrosshëm
 • Përthith lagështirën duke e mbajtur lëkurën e thatë
 • Lahet në lavatriçe në cikël delikat me 30 °C

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: 82% Poliestër e ricikluar dhe 18% elastan
 • Mosha: 3-6/ 7-12/ 13-18/ 19-24/ 25-36 muajsh
+
 • Trupore plazhi - E kuqe me pika

  4,270 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Trupore plazhi - E kuqe me pika

   4,270 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Lässig

   Ngjyrë

   Rust

   Masa

   62

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories