Tukani muzikor

Marka

3,000 L

Brand:  
EurekaKids

Ky tukan ndijor do t’i mahnitë me meloditë dhe tingujt e tij të ndryshëm. Është e përkryer për t’i ndihmuar ata të përmirësojnë aftësitë e tyre të shkëlqyera motorike ndërsa fillojnë të familjarizohen me muzikën dhe tingujt. Ka mënyra të ndryshme të lojës: luajtje automatike e melodive dhe piano interaktive. Është projektuar që të jetë e lehtë për t’u kapur nga duart e tyre të vogla dhe përfshin 3 rruaza shumëngjyrëshe që ata mund t’i manipulojnë dhe eksplorojnë në ritmin e muzikës. Muzika është një nga stimujt e parë ndaj të cilëve reagojmë, edhe para se të lindim. Ai është i aftë të na lëvizë vetëm me disa nota, por përtej fuqisë së tij evokuese, ka përfitime të mëdha për të vegjlit.

Karakteristikat:

 • Ndihmon të përmirësojnë aftësitë e tyre të shkëlqyera motorike
 • Ka mënyra të ndryshme të lojës
 • Kapet lehtë nga duart e vogla
 • Përfshin 3 rruaza shumëngjyrëshe

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +18 muajsh

Ka stok

+
 • Tukani muzikor

  3,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tukani muzikor

   3,000 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +18 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories