Edukative – Mësojmë orën

Marka

2,890 L

Brand:  Melissa & Doug

Kjo orë e bukur druri ka si funksion ti mësojë fëmijëve konceptin e kohës, menyrën si funksionojnë akrepat dhe njohjen me ndarjen e orëve të ditës në 24 orë. Akrepat janë të mëdhenj, me 2 ngjyra dhe rrotullohen me lehtësi. Ka numra të mëdhenj të kuq për të treguar orën dhe numra të vegjël blu për të treguar minutat. Përmban gjithashtu një disk të ngjyrosur të segmentuar për të ndihmuar fëmijët të shikojnë “çerekun e kaluar” dhe “gjysmën e kaluar”. Përfshihen gjithashtu 13 karta kohore të dyanshme për tu ushtruar.

Karakteristikat:

 • Orë druri
 • Akrepa të mëdhenj të ngyrosur
 • Numra të mëdhenj të kuq
 • Ndarje minutash dhe sekondash
 • Ndarje me gjysëm dhe çerek
 • 13 karta për tu ushtruar

Ka stok

+
 • Edukative - Mësojmë orën

  2,890 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Edukative - Mësojmë orën

   2,890 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   SKU: 000772142847 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories