Pantallona plazhi – Elefantët

Marka

4,400 L

Brand:  Lässig

Pantallonat e shkurtra të notit nga LÄSSIG janë një domosdoshmëri absolute për çdo ditë plazhi. Me mbrojtje UV 80 dhe pelenë të integruar ato jo vetëm ruajnë fëmijët nga rrezet e dëmshme të diellit por me pelenën e integruar ato garantojnë argëtim të shkujdesur duke orfuar një alternativë miqësore ndaj mjedisit në vend të pelenave tradicionale. Veshja e dyfishtë e patentuar që largon lagështinë dhe sistemi i integruar i pelenës sigurojnë që lëkura e foshnjave të jetë sa më e thatë dhe pa irritime.  Pas përdorimit mund të lahen në lavatriçe me 30 ° C me një cikël delikat.

Karakteristikat:

 • Pantallona plazhi me pelenë të integruar
 • Të rehatshme dhe me dizajn plot stil
 • Bërë nga 100% poliestër e ricikluar
 • Me mbrojtje UV 80 të testuar sipas standartit UV Standard 801
 • Lahen në lavatriç me 30°C  në cikël delikat
 • Brez elastik

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: 100% poliestër e ricikluar
 • Mosha: 7-12/ 13-18/ 19-24/ 25-36 muajsh
 • Përmasat: 33 x 28 cm
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Pantallona plazhi - Elefantët

  4,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pantallona plazhi - Elefantët

   4,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 04 – Tet 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   7- 12 muajsh, 13- 18 muajsh, 19-24 muajsh, 25-36 muajsh

   Marka

   Lässig

   Ngjyrë

   Dark grey

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories