Tuta të gjata për vajza – Baby blue

Marka

1,470 L

Brand:  
Nameit

Tuta të gjata, të trasha dhe me prerje komode. Dizajni praktik me bel elastik dhe këmbë të gjëra dhe xhepat anësorë do t’i bëjnë të adhurohen nga vajzat. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe parandalon mbinxehjen. Tutat kanë një brez elastik shoqëruar edhe kapëse për t’iu pështatur në mënyrë perfekte çdo madhësie beli. Mund të kombinohen edhe me bluzen e së njejtës ngjyrë, për të krijuar një kombinim të bukur që do t’i mbajë ngrohtë dhe rehat pa hequr dorë nga stili.

Karakteristikat:

 • Tuta të gjata dimërore
 • Vijnë me prerje të gjërë tek këmbët
 • Brez elastik për t’iu përshtatur çdo madhësie
 • Të ngrohta, të buta dhe të rehatshme
 • Kombinojini me Bluzen e së njëjtit model

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 100 % pambuk
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Tuta të gjata për vajza - Baby blue

  1,470 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tuta të gjata për vajza - Baby blue

   1,470 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   8 vjeç, 9 vjeç, 11 vjeç, 12 vjeç, 13 vjeç, 14 vjeç

   Marka

   Name It

   Ngjyrë

   Blue

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories