Xhinse të shkurtra me printe

Marka

7,600 L

Brand:  The bonnie mob

Xhinse të shkurtra për djem. Të realizuara me 100 % pambuk organik super i butë, i certifikuar nga GOTS. Plotësohen nga një brez elastik dhe 4 xhepa për ruajtjen e aksesorëve të ndryshëm. Kombinojini me bluza, këmisha ose kanatiere.

Karakteristikat:

 • 100% pambuk organik i çertifikuar nga GOTS
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Printuar me metodën eco, pa kimikate
 • Mosha: 2-3, 3-4, 4-5 vjeç
 • Mund të lahen me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekurosen. Lërini në proces tharje natyrale
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Xhinse të shkurtra me printe

  7,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Xhinse të shkurtra me printe

   7,600 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 10 – Dhj 10
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Mosha

   2-3 vjeç, 3- 4 vjeç, 4-5 vjeç

   Materiali

   100%  Pambuk Organik

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Gjinia

   Meshkuj

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories