Streçe të shkurtra për vajza – Georgia Peach

Marka

1,800 L

Brand:  
Nameit

Streçe të shkurtra, me prerje komode dhe pelhurë të butë dhe elastike. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe parandalon mbinxehjen. Përshtaten më së miri në trup dhe mund të përdoren për një sër aktivitetesh sportive si ecje, vrapim, çiklizëm etj.

Karakterstikat:

 • Streçe elastike për vajza
 • Brez elastik
 • Të buta dhe të rehatshme
 • Lehtësisht të kombinueshme

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 90 % pambuk 10 % elastan
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Streçe të shkurtra për vajza - Georgia Peach

  1,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Streçe të shkurtra për vajza - Georgia Peach

   1,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   6 vjeç, 7 vjeç, 8 vjeç, 9 vjeç, 11 vjeç

   Marka

   Name It

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories