Tuta Terry – Anthracite

Marka

3,200 L

Brand:  Lässig

Tuta Terry të gjata, me prerje komode dhe pelhurë super të butë e bërë nga pambuku organik. Materiali cilësor lejon ajrosjen, përthith lagështinë dhe parandalon mbinxehjen e lëkurës në mënyrë që fëmijët të mund të luajnë lirisht. Tutat kanë një brez elastik dhe një lidhëse në mënyrë që pantallonat të mos rrëshqasin gjatë lojës.

Karakteristikat:

 • Tuta Terry të gjata
 • Dizajn plot stil
 • Material super i butë dhe i rehatshëm
 • Bel elastik
 • Pambuku organik lejon ajrosjen, përthith lagështinë dhe parandalon mbinxjehjen

Të dhëna teknike: 

 • Materiali:  80% pambuk organik 20% poliestër e ricikluar
 • Mosha: 3-6/ 7-12/ 13-24 muajsh
 • Larje në lavatriçe me 40°C  dhe çentrifugë të ulët
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Tuta Terry - Anthracite

  3,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tuta Terry - Anthracite

   3,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 06 – Tet 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   3- 6 muajsh, 7- 12 muajsh

   Marka

   Lässig

   Ngjyrë

   Anthracite

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories