Ulëse Priam 4 Rosenrot Red

Marka

71,900 L

Brand:  
Cybex

Një ulëse Rockstar frymëzuar nga një histori e bukur dhe krijuar  nga muzikanti gjerman Alec Voelkel

Koleksioni ulëseve Priam Rockstar vjen tek ju nga Bee Kids dhe kombinon inovacionin, komoditetit dhe përvojën më të avancuar. Cybex, së bashku me muzikantin gjerman Alec Voelkel, të frymëzuar nga lindja e vajzës së tij, kanë krijuar koleksionin Rockstar që ndërthur standardet më të larta të performancës me një dizajn të jashtëzakonshëm të frymëzuar nga bota e muzikës rock. Xhepi i pasmë i dobishëm ruan gjërat tuaja me vlerë, ndërsa një mbulesë dielli e zgjatur UPF50+ dhe një dritare rrjete që ajroset e mbajnë të voglin tuaj të freskët në ditët e nxehta të verës.

(*Ju lutemi vini re: Shasia Priam duhet të blihet veçmas.)

Karakteristikat:

 • Dizajn unik
 • Përkulet dhe paloset me një dorë
 • Tendë dielli XXL me mbrojtje SPF 50 +
 • Mbështetëse këmbësh e rregullueshme
 • Mbulesa e sediljes është e realizuar me pëlhurë të ajrosshme për të ruajtur temperaturën e trupit në nivele të shëndetshme
 • Pozicion i shtrirë ergonomik
 • Veshje me mbushje për rehati maksimale
 • Mbulesat prej pëlhure lahen në makinë në 30°

Të dhënat teknike:

 • Mosha: Nga lindja deri në 4 vjeç
 • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg

S’ka stok

 • Ulëse Priam 4 Rosenrot Red

  71,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ulëse Priam 4 Rosenrot Red

   71,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories