Unazat rrethore

Marka

2,975 L

Brand:  Plan Toys

Unazat rrethore | Grumbulloni unazat për të formuar kullën e vogël. Për siguri të shtuar shufra qendrore është e filetuar në një tel elastik në mënyrë që të paloset në bazë. Lodra për fëmijë janë bërë etike nga druri i ngurtë, i qëndrueshëm gome dhe pikturuar me bojë jo toksike të bazuar në ujë. Është një dhuratë e përkryer për një fëmijë në rritje, ndërsa gjithashtu bën një dekor të shkëlqyeshëm të çerdheve për raftet.

Karakteristikat:

 • Mosha: +4 muajsh
 • Madhësia: 9,3 x 7,5 x 18,8 cm

S’ka stok

 • Unazat rrethore

  2,975 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Unazat rrethore

   2,975 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 9.3 × 7.5 × 18.8 cm
   Marka

   Plan Toys

   SKU: 8854740053800 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories