Ushqimorja

Marka

19,400 L

Brand:  KidKraft

Dyqani ushqimor me një kombinim ngjyrash shumë të ëmbël do të adhurohet pafund nga fëmijët, në rolin e shitësve dhe blerësve. Vjen me shumë aksesorë, të kuruar në detaje sa ngjajnë si realist, duke krijuar një ambient të këndshëm për fëmijët. Do tu mundësojë orë të pafund argëtimi duke lënë të shpalosin imagjinatën e tyre.  Mund të zgjedhin të luajnë në grupe ose vetëm. Përmasat e saj e bëjnë shumë fleksibël duke e lëvizur në çdo ambient të shtëpisë.

 • Do të adhurohet pafund nga fëmijët
 • Vjen me dizajn shumë të bukur me grafika moderne dhe detaje realiste
 • Fëmijët do të argëtohen pafund
 • Me 18 pjesë të ndryshme loje
 • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
 • Falë përmasave mund të lëvizet në çdo ambient të shtëpisë
 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 87.4 x 72.7 x 127.6 cm
 • Materialet: MDF, Dru dhe Plastikë

 

Ka stok

+
 • Ushqimorja

  19,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ushqimorja

   19,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 04 – Dhj 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   KidKraft

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 706943201350 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories