Ushqyes silikoni me unazë – Rose/Pink

Marka

1,800 L

Brand:  Minikoioi

Ky aksesor i lezetshëm në formë akulloreje i lejon fëmijës të zbulojë shije të reja pa rrezikun e mbytjes. Forma e butë prej silikoni lejon vogëlushët të vetëushqehen me fruta ose perime në mënyrë krejtësisht të sigurtë përmes vrimave të vogla. I përsosur në fillimet e kalimit nga ushqimi i lëngshëm në ushqimet e ngurta! I projektuar për t’u mbajtur lehtësisht nga duar të vogla, ai gjithashtu ndihmon në lehtësimin e mishrave të dhëmbëve. Fusni në të copa frutash dhe mbajeni në frigoifer për të qetësuar dhimbjet ose kruajtjet e mishit të dhëmbëve. I bërë nga 100% silikon ushqimor, është shumë higjenik dhe i lehtë për t’u pastruar falë pjesëve të ç’montueshme. Rekomandohet për vogëlushët mbi 6 muajsh. Nuk përmban lëndë të dëmshme, pa BPA, pa PVC dhe ftalate.

Karakteristikat:

 • Formë silikoni me vrima
 • Montohet lehtësisht
 • Mbahet lehtësisht nga vogëlushët
 • Pastrohet shpejt dhe thjeshtë
 • Mosha e rekomanduar: + 6 muajsh
 • Bërë pa BPA, PVC ose ftalate

Të dhënat teknike:

 • Mosha e rekomanduar: + 6 muajsh

Këshilla për larjen:

 • Lajeni mirë para përdorimit fillestar dhe pas çdo përdorimi
 • Lajeni secilën pjesë veç e veç
 • Mund ta lani me larësin e enëve ose sapun, me ujë të ngrohtë
 • MOS e përdorni në mikrovalë
 • MOS e vloni ose sterilizoni

S’ka stok

 • Ushqyes silikoni me unazë - Rose/Pink

  1,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ushqyes silikoni me unazë - Rose/Pink

   1,800 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Minikoioi

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories