Valixhe loje- Caixa Eines

Marka

9,900 L

Brand:  Moulin Roty

Set i adhurueshëm për lojëra në lëvizje nga Moulin Roty. Kjo valixhe e bukur  dhe e fortë përmban plot 14 lloje veglash pune. Janë mjete të vërteta, të bazuara në pedagogjinë Waldorf. Valixhja përmban ndër të tjera një sharrë, një çekiç, një nivelues, një kaçavidë dhe shumë vegla të tjera. Valixhja lojës-Caixa Eines është perfekte për zhvillimin dhe rritjen e koordinimit sy- duar, shkathtësimin e fëmijëve dhe orë pafund argëtimi.

Karakteristikat:

 • Përmban plot 14 lloje veglash pune
 • Janë mjete të vërteta, të bazuara në pedagogjinë Waldorf
 • Lojë argëtuese dhe kreative
 • perfekte për zhvillimin dhe rritjen e koordinimit sy- duar dhe shkathtësimin e fëmijëve

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +6 vjeç

 

Ka stok

+
 • Valixhe loje- Caixa Eines

  9,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Valixhe loje- Caixa Eines

   9,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Gus 09 – Gus 10
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   +6 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories