Valixhe loje- Little Wardrobe

Marka

15,500 L

Brand:  Moulin Roty

Set i adhurueshëm për lojëra në lëvizje nga Moulin Roty. Kjo valixhe e bukur e fortë prej kartoni hapet si një dollap i mbushur me veshje të vogla të ëmbla për lepurin Sylvain dhe miun Nini (Të dy janë të përfshira në komplet). Dollapi është i pajisur me një shirit të varur, varëse rrobash dhe sirtar dhe i zbukuruar me model polkarozë. Dy kukullat e bukura me veshje e bëjnë akoma më tërheqëse këtë lojë.

Karakteristikat:

 • Kjo valixhe e bukur e fortë prej kartoni hapet si një dollap i mbushur me veshje të vogla
 • Përmban 2 kukullat lepurin Sylvain dhe miun Nini
 • Lojë argëtuese dhe kreative

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 28 x 18 cm
 • Mosha: +2 vjeç

 

Ka stok

+
 • Valixhe loje- Little Wardrobe

  15,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Valixhe loje- Little Wardrobe

   15,500 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Gus 15 – Gus 16
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   +2 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories