Valixhe – Koala Karla

Marka

15,600 L

Brand:  
Affen Zahn

Valixhe për fëmijë nga Affenzahn, e përshtatshme si bagazh dore. Nxit dëshirën e tyre për të udhëtuar duke u ndjerë të pavarur. Ka një kapacitet vëllimor prej 20 litrash dhe dy xhepa,  një të madh të brendshëm të mbyllur me zinxhir dhe një xhep të jashtëm. Falë dorezave dhe rrotave fëmijët mund të zgjedhin ta tërheqin ose mund ta mbajnë në dorë. Valixhia është e bërë nga materiale cilësore, plot ngjyra dhe imiton formën e koalas.  Është e bërë nga shishe plastike të ricikluara me metoda artizanale.

Karakteristikat:

 • Gjuha e koalas, kur tërhiqet shërben si etiketë për të vendosur emrin e fëmijës.
 • Doreza është e rregullueshme në 3 lartësi
 • Rrip i rregullueshëm dhe i lëvizshëm i shpatullave për ta mbajtur mbi supe

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 30 x 40 x 16.5  cm
 • Volumi mbajtës: 18 litra
 • Pesha: 1.5 kg
 • Referimi: AFZ-TRL-001-029

S’ka stok

 • Valixhe - Koala Karla

  15,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Valixhe - Koala Karla

   15,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Affen Zahn

   SKU: 4057081045365 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories