Set ngjyrash – YOYO 6+

Marka

7,700 L

Brand:  
BabYzen

Set kapuçi dhe pëlhurash për karrocat YOYO² dhe Yoyo + në ngjyra të ndryshme. Në moshën 6 muajshe fëmija është gati të zbulojë botën e jashtme me drejtim nga bota. Karroca juaj YOYO²  do të ndjekë evolucionin fiziologjik të fëmijës suaj. Thjeshtë ndërroni pëlhurat nga seti 0+ për të sapolindurit me ato në setin 6+. Me këtë version, YOYO2 paloset dhe hapet me njërën dorë ndërsa me dorën tjetër mund të merrni fëmijën në krah.

Përshkrim:

 • Set me ngjyra origjinale për karroca në ngjyra të ndryshme
 • E përputhshme me BabyZen YOYO² dhe Yoyo +

Karakteristikat:

 • Paloset në një element të vetëm ultra kompakt
 • YOYO2 mbron fëmijën tuaj deri në 22 kg
 • Ulëse e rehatshme me mbushje
 • Rripa sigurie me 5 pika.
 • Mbështetësja e kurrizit mund të ulet dhe ngrihet në pozicione të shumta
 • Kapuçi ka një tendë rrjete për të monitoruar fëmijën tuaj kur është me drejtim nga rruga
 • Xhep i pasëm me zinxhir për të ruajtur sendet thelbësore dhe për t’i mbajtur ato pranë
 • Pëlhurë me mbrojtje anti-UV (UPF 50+) e trajtuar për të qenë rezistente ndaj ujit
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Set ngjyrash - YOYO 6+

  7,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set ngjyrash - YOYO 6+

   7,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabYzen

   Ngjyra veshjes

   Aqua, Ginger, Toffee, Stone

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories