Veshje pëlhure rrjete për krevatin Stokke® Sleepi™ V3

Marka

9,760 L

Brand:  
Stokke

E krijuar ekskluzivisht për t’iu përshtatur formës unike të shtratit Stokke® Sleepi™ V3, veshja prej përlhure shton butësi ekstra dhe komoditet të shtuar për vogëlushët. Është e butë, i jep një tjetër pamje krevatit, e certifikuar me Oeko-Tex® Standard 100 dhe siguron fluksin optimal të ajrit për një gjumë të sigurt. Pëlhura vendoset me shumë lehtësi, sikurse edhe mund të hiqet sa herë që ju do e lani. Ka fiksuese për të mos rrëshqitur gjatë lëvizjeve të vogëlushëve.

Karakteristikat kryesore:

 • Shton butësi ekstra dhe komoditet të shtuar për vogëlushët
 • E butë për lëkurën e foshnjës
 • E certifikuar me Oeko-Tex® Standard 100
 • Lehtësisht e ajrosshme
 • Hiqet dhe vendoset me lehtësi
 • Mund të lahet në makinë larëse
 • I përshtatatet formës unike të shtratit Stokke® Sleepi™ V3

Pesha dhe dimensionet:

 • Materiali: 100% poliester
 • Përmasat: 136 x 10 cm
 • I përshtatshëm për moshat: Nga 0 deri në 18 muajsh

Ka stok

+
 • Veshje pëlhure rrjete për krevatin Stokke® Sleepi™ V3

  9,760 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Veshje pëlhure rrjete për krevatin Stokke® Sleepi™ V3

   9,760 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories