Vezë dinosauri

Marka

900 L

Brand:  
EurekaKids

Ky produkt është një asortiment prej 12 modelesh të ndryshme dhe ju nuk mund të zgjidhni një model specifik dinosauri pasi të gjitha vezët janë identike nga jashtë. Fëmijët duhet të vendosin vezët e dinosaurëve në ujë dhe ti lënë për 5 minuta. Pas kohës së pritjes, ata do të duhet të gërmojnë me kujdes vezën dhe të heqin lëvozhgën për të zbuluar se cili dinosaur fshihet brenda.

Karakteristikat:

 • Çdo vezë përmban një lloj dinosauri brenda
 • Argëtuese dhe emocionuese
 • Fëmijët do duhet të zbulojnë dinosaurin e fshehur
 • Kjo është një lojë STEM

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +6 vjeç
 • Përmasat e paketimit: 15.97 x 32.4 x 5.6 cm

Ka stok

+
 • Vezë dinosauri

  900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Vezë dinosauri

   900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 26
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +6 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories