Videokamera & Babymonitor HD

Marka

22,500 L

Brand:  
Bbluv

Kamera & Monitori i lëvizjes së bebeve Bbluv. Pajisja e sensorit të lëvizjes ju qetëson, duke ju njoftuar vetëm nëse nuk janë kapur lëvizje. Ai gjithashtu vepron si një termometër, falë sensorit që paralajmëron nëse është shumë nxehtë në dhomë. Videoja është sjellë tek ju nëpërmjet një ekrani video 15.8 , i cili gjithashtu ofron vizion nate me infra të kuqe. Sensori arrin të kapë lëvizjet pa krijuar prekje me fëmijën. Kamera vjen edhe me version zmadhimi dhe mund të vendoset kudo, edhe në mur. Gjithashtu prindërit mund të monitorojnë temperaturë falë sinjalizimit në ekran. Komunikimi audio është me dy mënyra, edhe dëgjoni, por edhe komunikoni me vogëlushin tuaj.

Karakteristikat:

 • Kamera dhe pajisje sensoriale
 • Perfekte për të monitoruar vogëlushët
 • Sensori kap lëvizje pa prekur vogëlushët
 • Videoja shfaqet në ekranin e madh HD
 • Monitorim të temperaturës së dhomës
 • Kamera ofron vizion nate me infra të kuqe
 • Komunikimi 2-kahësh
 • Kamera me telekomandë
 • Antenë me rreze 300 m

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 7.5 x 7.5 x 10 cm
 • Monitori: 15.8 x 1.9 x 8.8 cm

Ka stok

+
 • Videokamera & Babymonitor HD

  22,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Videokamera & Babymonitor HD

   22,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories