Voksi Baby Nest Premium Stone Grey Flying

Marka

13,520 L

Brand:  Voksi

Komoditet, rehati, ngrohtësi dhe një mjedis i sigurtë për vogëlushët tuaj me Voksi Baby Nest Premium. Dizajni plot stil dhe kombinimi unik i materialeve cilësore bën që vogëlushët tuaj të përjetojnë një ndjejnë të butë ngrohtësie dhe rehatie. Të gjitha pjesët përbërëse të Voksi® Baby Nest Premium janë të certifikuara sipas Oeko-Tex® Standard 100, Klasi 1, i cili siguron që vogëlushët tuaj të jenë të rrethuar nga materiale pa substanca të rrezikshme ose kimikate të dëmshme. Dysheku i fortë por i butë i siguron rehati maksimale foshnjës tuaj ndërsa mbështet qafën dhe shpinën. Ndërsa sipërfaqja e përbërë nga 100% pambuk i jep më tej një ndjenjë të butë përkëdhelëse ndërsa shijon gjumin.

Voksi® Baby Nest Premium, e krijuar jo rastësisht në formë veze imiton ndjenjën e të qenit në barkun e nënës dhe i jep foshnjës tuaj një ndjenjë mbrojtjeje, ngrohtësie dhe përkëdhelje. Kudo ku jeni, në shtëpi apo në udhëtim, me familjen apo me grup miqsh, Voksi® Baby Nest Premium u krijon mundësinë që vogëlushët tuaj të ndihen rehat dhe e bëjnë gjumin ose kohën e lojës shumë më të lehtë.

Nuk ka të mbaruar, Voksi® Baby Nest Premium është krijuar gjithashtu për t’u rritur me fëmijën tuaj. Duke qenë në gjendje të hapni rripin prej lëkure dhe të palosni pjesën e zgjatjes, ju mund t’i siguroni fëmijës tuaj edhe më shumë hapësirë. Çanta praktike e udhëtimit, në të cilën vjen Voksi® Baby Nest Premium, e bën të lehtë të merrni Voksi® Baby Nest Premium me vete në çdo udhëtim. Për t’i siguruar fëmijës tuaj sigurinë më të lartë të mundshme, Voksi® Baby Nest Premium është testuar kundër standardeve të shumëfishta dhe i është nënshtruar disa vlerësimeve të rrezikut, p.sh. nga SGS France.

Çfarë e bën të vyer:

 • Voksi® Baby Nest Premium vjen me një dyshek 3D që mundëson ajrosje totale
 • Të gjitha materialet përbërëse janë certifikuara sipas  STANDARD 100 nga Oeko-Tex® Klasi I
 • E lehtë për ta mbajtur gjatë udhëtimeve
 • Rritet me fëmijën duke u zgjeruar
 • Dyshek i fortë por i butë jep mbështetje shtesë dhe një komoditet të lartë ergonomik
 • Unaza e jashtme e butë por e fortë, e cila pozicionon dhe mbron fëmijën
 • Për të parandaluar rrezikun e mbytjes, nuk ka tela ose litarë të lirshëm

Të dhëna teknike:

 • Madhësia, diametri i jashtëm:  91 cm x 53 cm (kur hapet),  81 cm x 53 cm (kur mbyllet)
 • Madhësia, diametri i brendshëm:  71 cm x30 cm (kur hapet),  59 cm x 30 cm (kur mbyllet)
 • Pëlhura e jashtme: 100% pambuk
 • Pëlhura e brendshme: 100% pambuk
 • Mbushja: 100% poliester
 • Dysheku: 3D, 100% poliester

Udhëzimet për larje

 • Lajeni në 60 ° C
 • Thajeni në temperaturë të ulët
 • Mos e zbardhni,
 • Mos e hekurosni,
 • Mbulesa: Lajeni në 40 ° C me cikël të butë ose lajeni me dorë në 60 ° C
 • Dysheku: Lajeni me dorë në 60 ° C
 • Mosha e përdorimit: përafërsisht 0-7 muaj

Ka stok

+
 • Voksi Baby Nest Premium Stone Grey Flying

  13,520 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Voksi Baby Nest Premium Stone Grey Flying

   13,520 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   SKU: 7072754015787 Categories: , Tag:
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories