Wagon

Marka

13,000 L

Brand:  Plan Toys

Fëmijët do të duan t’i vendosin lodrat e tyre të preferuara brenda dhe t’i tërheqin ato nëpër shtëpi ose jashtë kopsht me këtë karrocë të bukur lodër prej druri. Rrotat e forta përforëzuar me gome sigurojnë një udhëtim të qëndrueshëm dhe fëmijët tuaj mund të personalizojnë karrocën e tyre duke përdorur shkumës në pjesët e zeza. Mënyra e thjeshtë se si litari lidhet përmes një vrime në pjesën e përparme ju lejon të shtoni më shumë vagona ose lodra me rrota për të bërë një tren.

Karakteristikat: 

 • Argëtim dhe kënaqësi pafund
 • Vogëlushët mund ta tërheqin pa problem kudo nëpër shtëpi ose jashtë
 • Mund të personalizohet duke shkruar me shkumës në pjesët e zeza
 • Rrotat janë të përforëcuara me gomë për të ofruar stabilitet
 • Mund të shtohen lodra tërheqëse

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 35 x 25 x 20 cm
 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

 • Wagon

  13,000 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Wagon

   13,000 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 10 – Dhj 10
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   Barkodi: 8854740086198 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories