Tuta pambuku

Marka

3,780 L

Brand:  The bonnie mob

Tuta të bëra nga 100%  prej pambuku

Tuta super të buta dhe shumë të rehatshme, për djem dhe vajza, të bëra 100%  prej pambuku. Këto tuta janë perfekte për fëmijët tuaj, i mbajnë ngrohtë, kanë dizajn të këndshëm dhe nuk i pengojnë aspak gjatë aktiviteteve të tyre.  Mund të kombinohen  në mënyrë të përkryer me bluzat apo kapuçët për një veshje të rehatshme dimërore për fëmijët tuaj. Pjesa e belit është me llastik që ju mundëson prindërve për veshje më të trasha poshtë.

Karakteristikat:

 • Tuta të bëra nga 100%  prej pambuku
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Pambuku ofron butësi dhe rehati maksimale
 • Janë me dizajn të këndshëm dhe lehtësisht të kombinueshme
 • Tutat mund të lahen me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: Pambuk
+
 • Tuta pambuku

  3,780 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tuta pambuku

   3,780 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Mosha

   2-3 vjeç, 3- 4 vjeç, 4-5 vjeç

   Materiali

   95% Pambuk Organik dhe 5 Kashmir

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories