Orë uji

Marka

1,900 L

Brand:  
4M

Një lojë argëtuese dhe edukuese për fëmijë e moshave duke filluar nga +8 vjeç. Ora me energji ujore, do të zbulojë shumë informacione rreth energjisë dhe funksionimit të saj. Ju duhet thjesht të shtoni ujë dhe si me magji ora fillon të funksionojë.

Përmban:

 • kornizën e orës
 • enë uji
 • modulin e orës
 • shirit zinku
 • shirit bakri
 • tela
 • mbajtësen e elektrodës
 • vida
 • udhëzimet

Karakteristikat: 

 • Lojë argëtuese dhe edukuese
 • Ora me energji ujore, do të zbulojë shumë informacione rreth energjisë dhe funksionimit të saj.
 • Zhvillon imagjinatën dhe kreativitetin

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +8 vjeç
 • Përmasat: 17 x 22 x 6 cm

Ka stok

 • Orë uji

  1,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Orë uji

   1,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 02 – Kor 03
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Një lojë argëtuese dhe edukuese për fëmijë e moshave duke filluar nga +8 vjeç. Ora me energji ujore, do të zbulojë shumë informacione rreth energjisë dhe funksionimit të saj. Ju duhet thjesht të shtoni ujë dhe si me magji ora fillon të funksionojë.

   Përmban:

   • kornizën e orës
   • enë uji
   • modulin e orës
   • shirit zinku
   • shirit bakri
   • tela
   • mbajtësen e elektrodës
   • vida
   • udhëzimet

   Karakteristikat: 

   • Lojë argëtuese dhe edukuese
   • Ora me energji ujore, do të zbulojë shumë informacione rreth energjisë dhe funksionimit të saj.
   • Zhvillon imagjinatën dhe kreativitetin

   Të dhënat teknike:

   • Mosha: +8 vjeç
   • Përmasat: 17 x 22 x 6 cm
   Marka

   4M

   Mosha

   +8 vjeç

   Barkodi: 4893156034113 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories