Bllok ngjyrosje me ujë – Under the sea

Marka

1,020 L

Brand:  Melissa & Doug

Water Wows nga Melissa & Doug janë blloqe të bukura dhe tërheqse të cilat ngjyrosen me lapustilën me ujë! Nuk lë njolla në rroba apo nëpër shtëpi, vetëm ujë që thahet në 1 minut!  Thjeshtë përdorni lapsin me ujë në secilën fletë dhe detajet me ngjyra shfaqen menjëherë. Pastaj lëreni që faqja të thahet dhe mund ta përdorni përsëri sa herë të dëshironi. Ky libër përfshin katër fletë për t’u ngjyrosur dhe një aktivitet kërkimi per gjetjen e figuave të fshehura. Fantastike për udhëtime.

Karakteristikat:

 • Lapustila me ujë mund të rimbushet çdo herë që mbaron
 • 4 Tabela me vizatime për tu ngjyrosur
 • Tabelat e ngjyrosjes pasi të thahen, mund të ngjyrosen nga e para
 • Aktiviteti “Kërkoni dhe Gjeni” në secilën faqe: gjatë ngjyrosjes me lapustilën me ujë do të zbuloni vizatime të fshehura

Të dhënat teknike:

Mosha: +3 vjeç

S’ka stok

 • Bllok ngjyrosje me ujë - Under the sea

  1,020 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bllok ngjyrosje me ujë - Under the sea

   1,020 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories