Waterfall Junction Train Set and Table

Marka

37,825 L

Brand:  KidKraft

Kur e jepni këtë set si dhuratë, do të shihni sytë e fëmijëve më të lumtur se kurrë. Seti përbëhet nga më shumë se 112 pjesë dhe përmban gjithçka që u nevojitet fëmijëve për tu argëtuar me orë të tëra. Shina, kthesa, pemë, helikopterë, ujëvarë, shenja qarkullimi, parking, park lojrash, vinçe,  ura, mbikalime dhe nëkalime për të ndryshuar drejtimin dhe shumë të tjera janë pjesë e këtij seti të mrekullueshëm. Mund të luhet vetëm ose në grupe. Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët.

Karakteristikat:

 • Seti përbëhet nga më shumë se 112 pjesë
 • Përmban gjithçka që u duhet fëmijëve për argëtim
 • Lojë argëtuese e bërë prej druri
 • Mund të luhet vetëm ose në grupe
 • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
 • Ide e bukur dhurate për festa ose ditëlindje

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat:  102.24 x 87.0 x 40.64 cm
 • Materiali: Dru, MDF dhe Plastikë

S’ka stok

 • Waterfall Junction Train Set and Table

  37,825 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Waterfall Junction Train Set and Table

   37,825 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   KidKraft

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories