Wee Baby Stella- Kukull & Yoga Set

Marka

7,900 L

Brand:  
Baby Stella

Një set i mrekullueshëm dhe vërtet argëtues për vogëlushët. Përfshin një kukull pëlhure ultra të buta, me tipare të qëndisura të fytyrës, flokë të butë ngjyrë kafe dhe biberona që ngjiten në mënyrë magnetike. Gjithashtu bashkë vjen edhe seti i jogas, i cili përfshin dyshekun dhe një libër aktiviteti ultRa i butë për jogan. Ky set ofron një mënyrë të shkëlqyer dhe argëtuese për të përfshirë vogëlushët në praktikën e meditimit dhe jogës.

Karakteristikat:

 • Një set i mrekullueshëm dhe vërtet argëtues për vogëlushët
 • Përfshin një kukull pëlhure ultra të buta
 • Seti i jogës përfshin dyshekun dhe një libër aktiviteti ultra të butë
 • Mënyrë të shkëlqyer dhe argëtuese për të përfshirë vogëlushët në praktikën e meditimit dhe jogës

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +12 muajsh
 • Përmasat e paketimit: 6.35 x 10.16 x 29.2 cm

 

Ka stok

 • Wee Baby Stella- Kukull & Yoga Set

  7,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Wee Baby Stella- Kukull & Yoga Set

   7,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 04 – Tet 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Baby Stella

   Mosha

   +12 muajsh

   SKU: 011964496662 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories