Wee Baby Stella- Kukullat binjake

Marka

7,900 L

Brand:  
Baby Stella

Vetëm thoni “Hello” për të dyfishuar argëtimin me Wee Baby Stella Peach Twins! Të paketuara së bashku, këto kukulla të lezetshme dhe të buta kanë të njëjtat cilësi si kushërira e saj më e madhe  Baby Stella. Përfshin dy kukulla pëlhure ultra të buta, 30.5 cm, me tipare të qëndisura të fytyrës, flokë të butë ngjyrë kafe dhe biberona që ngjiten në mënyrë magnetike. Kukullat kanë veshje që hiqen, të fiksuara me mbyllje me grep dhe unazë. Ky koleksion kukullash, sjellë nga Manhattan Toy, është ideal për vogëlushët që t’i inkurajojë të luajnë me role, ti ushqejnë dhe të kujdesen për to.

Karakteristikat:

 • Përfshin dy kukulla pëlhure ultra të buta, 30.5 cm
 • Vijnë me dizajn dhe tipare shumë të bukura
 • Kukullat kanë veshje që hiqen
 • Inkurajojnë lojën me role
 • Dyfish argëtim për vogëlushët

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +12 muajsh
 • Gjatësia: 30.5 cm

 

Ka stok

+
 • Wee Baby Stella- Kukullat binjake

  7,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Wee Baby Stella- Kukullat binjake

   7,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Gus 09 – Gus 10
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Baby Stella

   Mosha

   +12 muajsh

   Barkodi: 011964494842 Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories