Fustan me mëngë të gjata – Grey rainbow constellations

Marka

5,270 L

Brand:  The bonnie mob

Fustan pambuku me mëngë të gjata, me një bazë me gri dhe printe konstelacioni shumëngjyrësh. Super i butë dhe i rehatshëm, i përshtatshëm për disa stinë të vitit duke u kombinuar me xhaketa ose triko. Pjesa e pasme me kopsa e bën më të thjeshtë dhe më të rehatshme veshjen. Fustani është lehtësisht i kombinueshëm me atlete dhe këpucë.

Karakteristikat:

 • Fustan pambuku me mëngë të gjata
 • Super i butë dhe komod
 • Pambuku cilësor lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 100 % pambuk

Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. 

  Hurry up! Sale end in:
+
 • Fustan me mëngë të gjata - Grey rainbow constellations

  5,270 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Fustan me mëngë të gjata - Grey rainbow constellations

   5,270 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 05 – Qer 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Gjinia

   Femra

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Materiali

   100% pëlhurë pambuku

   Mosha

   18- 24 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories