Qyteti i drurit

Marka

5,440 L

Brand:  Melissa & Doug

Ndërtoni dhe kultivoni një botë të mbushur me imagjinatë. Set prej 33 pjesësh të kafshëve, ndërtesave dhe pjesëve të lojrave me ferme përfshin një traktor me rrota me madhësi për të transportuar kafshët e fermës në të gjithë fermën. Blloqet prej druri janë zbukuruar në mënyrë të shndritshme nga njëra anë dhe janë të shkëlqyera për grumbullimin, renditjen, numërimin dhe ndërtimin, si dhe janë krijuar për të luajtur në mënyrë perfekte me qilimat e aktivitetit Melissa & Doug. Ky set është një mënyrë e përkryer argëtimi  për fëmijët +3 vjeç dhe për të zhvilluar aftësi të shkëlqyera motorike  dhe inkurajon tregimin dhe lojën imagjinare.

Karakteristikat:

 • Set prej 33 pjesësh të kafshëve, ndërtesave dhe pjesëve të lojrave me ferme
 • Blloqet prej druri janë zbukuruar në mënyrë të shndritshme nga njëra anë
 • Përshtaten edhe për të luajtur me qilimin e aktivitetit të Melissa & Doug
 • Set argëtues dhe për të zhvilluar aftësi të shkëlqyera motorike
 • Inkurajon tregimin dhe lojën imagjinare

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e paketimit: 43.2 x 37.1 x 5.58 cm
 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

+
 • Qyteti i drurit

  5,440 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Qyteti i drurit

   5,440 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories