Xhaketë e trashë Yves – Cream / Brown

Marka

8,600 L

Brand:  
Liewood

Vogëlushët do duken shumë bukur dhe do të mbështillen me ngrohtësi dhe butësi falë kësaj xhakete nga Liewood. Është po aq e butë si nga jashtë dhe brënda, mjafton ta prekni dhe do ta ndjeni butësinë dhe ngrohtësinë që ofron. Mund të kombinohet  në mënyrë të përkryer me tuta, bluza sportive dhe kapele për një look sportiv të rehatshëm për vogëlushët tuaj, pa pasur merakun e temperaturave të ulëta.

Karakteristikat:

 • Xhaketë e ngrohtë dimri
 • Mbyllje me perçina
 • 2 xhepa
 • Super e butë dhe e ngrohtë
 • E çertifikuar me standardin OEKOTEX® 100
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Është e përshtatshme për vajza dhe djem

*Mund të personalizohet me etiketë emri

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 100 % poliestër e ricikluar e çertifikuar OEKO TEX 100
 • Mosha: 2 vjeç
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Xhaketë e trashë Yves - Cream / Brown

  8,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Xhaketë e trashë Yves - Cream / Brown

   8,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Liewood

   Mosha

   2 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories