Xhinse Bibi – Për vajza

Marka

810 L

Brand:  
Nameit

Xhinse për vajza në ngjyrë blu dhe pjesë të zbardhura. Vijnë me një model të veçantë me brez dhe këmbëza elastike si dhe detaje të valëzuara në të gjithë pjesën e përparme. Mund të kombinohen lehtësisht me shumë veshje të tjera dhe janë të përshtatshme për disa stinë të vitit.

Karakteristikat:

 • Xhinse Bibi për vajza
 • Ngjyrë blu dhe pjesë të zbardhura
 • Brez dhe këmbëza elastike
 • Të rehatshme dhe të buta
 • Kombinohen lehtësisht me veshje të tjera

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 95 % pambuk 5 % elastan
 • Lahen në lavatriçe me 40°C dhe me çentrifugë minimale
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Xhinse Bibi - Për vajza

  810 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Xhinse Bibi - Për vajza

   810 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 26
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   1- 2 vjeç, 1-2 muajsh, 2-4 muajsh, 4-6 muajsh, 6- 9 muaj, 9- 12 muajsh

   Marka

   Name It

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories