Xhup dimëror për vogëlushë – Reserve

Marka

22,300 L24,300 L

Brand:  
Tiny

Xhup i përshtatshëm për moshat nga 2  deri në 3 vjeç. Vjen me një hapje me zinxhir përpara, një mbulesë zinxhiri për mbrojtje më të mirë, kapuç dhe mëngë elastike. I përkryer për kushtet e motit në të ftohtë borë ose ditë me shi, pasi është bërë me pëlhurë rezistente ndaj erës dhe ujit me një shtresë të papërshkueshme nga uji pa PFC. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme është tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale. Dizajni është vërtetë i adhurueshëm me printe dhe ngjyrë nuance blu.

Karakteristikat:

 • Vjen me një hapje me zinxhir përpara
 • Perfekt për ditën e ftohta dhe me shi
 • Ka dy xhepa në pjesën e përparme për të mbajtur duart ose aksesorë
 • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale
 • Pëlhurë rezistente ndaj erës dhe ujit
 • Bërë nga material, mbushje dhe veshje, nga 100% poliester
 • I përshtatshëm për moshat nga 2 dhe 3 vjeç
 • Larje në temperaturë të ulët
 • Nuk duhet të përdorni zbardhues
 • Hekurosini nga pjesa e brendshme
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Xhup dimëror për vogëlushë - Reserve

  22,300 L24,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Xhup dimëror për vogëlushë - Reserve

   22,300 L24,300 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 04 – Tet 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Tiny

   Gjinia

   Femra, Meshkuj

   Mosha

   2 vjeç, 10 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories