Xplory® X Carry Cot- Cool Teal

Marka

34,600 L

Brand:  
Stokke

Një nga karrocat më ikonike në botë tani vjen me një djep në edicion të limituar premium për të ndihmuar në krijimin e më shumë momenteve qetësie dhe afrimiteti mes jush dhe fëmijës tuaj në ngarkesën e jetës së përditshme. Mund të rregullohet në lartësi nga 45 – 70 cm dhe të mbahet me doreza. Kur ato nuk përdoren, mund të futen në xhepat në pjesën e brendshme të djepit. Doreza mbajtëse qëndrore është e veshur me lëkurë cilësore dhe rezistente. Dy xhepa në fund të këmbëve ofrojnë një hapësirë ​​të bollshme për të mbajtur aksesorët e domosdoshëm ndërsa butonat e bëjnë krevatin të thjeshtë për t’u shkëputur nga shasia e karrocës. Gjithashtu përfshihet një dyshek i cili është i përbërë nga fibrat Sorona të përftuara nga lëndët e para të bimëve të rinovueshme i cili siguron ajrosje ideale.

Karakteristikat: 

 • Djep karroce për Stokke® Xplory® X
 • Mund të rregullohet në lartësi nga 45 – 70 cm
 • Dyshek me fibra Sorona dhe me ajrosje
 • Siguron komoditet dhe rehati për vogëlushët
 • Dorezë mbajtëse e varur për qasje të lehtë tek fëmija juaj
 • E thjeshtë për t’u vendosur dhe hequr nga karroca
 • Është e papërshkueshme nga uji
 • Të gjitha pjesët mund të shkëputen dhe të lahen në lavatriçe
 • Xhepa të bollshëm për të mbajtur aksesorët e domosdoshëm

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 90 x 48 x 31 cm
 • Pesha: 4 kg
 • Mban peshë deri në 9 kg
 • Mosha: nga 0 muajsh

S’ka stok

 • Xplory® X Carry Cot- Cool Teal

  34,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Xplory® X Carry Cot- Cool Teal

   34,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Stokke

   Ngjyrë

   Cool Teal

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories