Lodër sensoriale – Zebra Dizi

Marka

2,040 L

Brand:  Taf Toys

Dizi the zebra është lodra e re e butë për fëmijë nga Taf Toys. Shumëllojshmëri pëlhurash me funksion tërheqje dhe kthimi në vend duke tërhequr rripin e lidhur me unazën, tinguj shushuritës dhe ngjyra bardh e zi, kjo zebër e adhurueshme inkurajon zhvillimin kognitiv dhe stimulimin vizual të foshnjës. Unaza e madhe plastike ju lejon të lidhni zebrën në çdo shufër karroce, në lëkundëse ose dorezë të sediljes së makinës dhe ta keni këtë lodër të mrekullueshme me vete gjatë gjithë kohës. Një lojë që ndihmon zhvillimin e shqisave dhe aftësive motorike të fëmijës.

Karakteristikat:

 • Lodër e butë aktiviteti
 • Tinguj të butë shushuritës
 • Varet lehtësisht në çdo shufër karroce, krevati, në sediljen e makinës ose në lëkundësen e bebit
 • Ndihmon në zhvillimin e  shqisave, aftësive motorike dhe inteligjencën e foshnjës

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +0 muajsh
 • Përmasa: 17 cm

Ka stok

 • Lodër sensoriale - Zebra Dizi

  2,040 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lodër sensoriale - Zebra Dizi

   2,040 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 05 – Qer 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Taf Toys

   Mosha

   +0 muajsh

   SKU: 605566126852 Categories: , , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories