Zgjidh një boronicë

Marka

5,100 L

Brand:  Plan Toys

Zgjidh një boronicë për argëtim! Për më shumë se 30 vjet, PlanToys ka ricikluar drurin nga pemët prej druri të gomës për të krijuar lodra të bukura prej druri që frymëzojnë imagjinatat e fëmijëve dhe promovojnë një angazhim për lojë të qëndrueshme për brezat që vijnë.

“Lojë e qëndrueshme është themeli se si lodrat tona kultivojnë mendje krijuese dhe i afrojnë fëmijët më afër natyrës.” Me dizajn inovativ, cilësi të lartë dhe standarde të sigurisë, kompania është prodhuesi kryesor jeshil në botë i lodrave të sigurta, eko-miqësore dhe edukative prej druri për të gjithë fëmijët. PlanToys ka fituar njohje globalisht përmes politikave të tyre dhe lodrave të punuara bukur prej druri.

Ka stok

+
 • Zgjidh një boronicë

  5,100 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Zgjidh një boronicë

   5,100 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 07 – Dhj 07
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   Barkodi: 8854740046208 Kategoria: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories