Zig & Go (45 copë)

Marka

6,500 L

Brand:  
Djeco

 Zig & Go është seti ideal për argëtimin e fëmijëve tuaj. Kjo lojë konstruktiksioni u mundësojnë fëmijëve të zhvillojnë imagjinatën dhe kreativitetin.  Ideuar nga Jean-René Ménard, një “Geo Finder” pasionant i cili imagjinon sekuenca të çuditshme, befasuese dhe spektakolare për këtë koleksion të ri Zig & Go.

Falë këtij seti fëmija juaj do të duhet të demonstrojë aftësi në ngritjen e aksesorëve dhe formimin e një rrjedhe të caktuar. Gjithashtu për të kuptuar zgjuarsinë e një reaksioni zinxhir, për të mësuar shpejtësinë që ndryshon sipas peshës së një aksesori dhe për të vlerësuar distancat që i ndajnë ato.

Karakteristikat:

 • Një set që zhvillon imagjinatën dhe kreativitetin
 • Argëtuese dhe edukative
 • Seti përmban një broshurë shpjeguese dhe udhëzuese hap pas hapi me 3 modele të siguruara
 • E përshtatshme për moshat: +8 vjeç

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 32.5 x 24.5 x 5.5 cm

S’ka stok

 • Zig & Go (45 copë)

  6,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Zig & Go (45 copë)

   6,500 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +8 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories