Avioni

Moulin Roty
Availability:

6 stok


Avioni pa motor i bërë nga druri balsa. Shumë i lehtë për t’u ndërtuar dhe nuk nevojitet zamkë. Ngjyrë rozë dhe i përshtatshëm për mosha +18 muajsh

1,100 L

6 stok

Avioni pa motor i bërë nga druri balsa. Shumë i lehtë për t’u ndërtuar dhe nuk nevojitet zamkë. Ngjyrë rozë dhe i përshtatshëm për mosha +18 muajsh

SKU: 3575677110415 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close