,

Baby Cosmos Snowsuit Navy

The bonnie mob
Availability:

1 stok


Snowsuit ideal për bebe, mund të vishet si për vajza dhe djem, me printe blu deti Cosmos është perfekt për ti mbajtur vogëlushët tuaj ngrohtë. Asgjë nuk i ndal vogëlushët tuaj të dalin shëtitje, edhe në dëborë, falë kësaj veshje e cila ofron rehati dhe ngrohtësi maksimale. Ai përmban një kapuç të veshur me lesh, dorashka të ndashme, 2 xhepa të përparëm  dhe mbyllet nga para me zinxhir. Materiali i përdorur është cilësor, rezistent ndaj ujit dhe është i ajrosshëm, gjë që nuk lejon mbinxehjen.

Karakteristikat:

 • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
 • Mund të vishet si për vajza dhe djem
 • Përmban kapuç dhe dorashka
 • Mbyllet nga para me zinxhir
 • Ofron mbrojtje maksimale, rehati dhe ngrohtësi

Të dhëna teknike: 

 • Poliestër i ricikluar i certifikuar nga Shell 100% GRS
 • Lahet në 30 gradë

15,500 L

Pastroje zgjedhjen

Snowsuit ideal për bebe, mund të vishet si për vajza dhe djem, me printe blu deti Cosmos është perfekt për ti mbajtur vogëlushët tuaj ngrohtë. Asgjë nuk i ndal vogëlushët tuaj të dalin shëtitje, edhe në dëborë, falë kësaj veshje e cila ofron rehati dhe ngrohtësi maksimale. Ai përmban një kapuç të veshur me lesh, dorashka të ndashme, 2 xhepa të përparëm  dhe mbyllet nga para me zinxhir. Materiali i përdorur është cilësor, rezistent ndaj ujit dhe është i ajrosshëm, gjë që nuk lejon mbinxehjen.

Karakteristikat:

 • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
 • Mund të vishet si për vajza dhe djem
 • Përmban kapuç dhe dorashka
 • Mbyllet nga para me zinxhir
 • Ofron mbrojtje maksimale, rehati dhe ngrohtësi

Të dhëna teknike: 

 • Poliestër i ricikluar i certifikuar nga Shell 100% GRS
 • Lahet në 30 gradë
Marka

Gjinia

Uniseks

Materiali

95% Pambuk Organik dhe 5 Kashmir

Mosha

12- 18 muajsh, 3- 6 muaj, 6- 9 muaj, 9- 12 muajsh

Ngjyra

Navy

SHPORTA NË BEE

close