Sold out!

Batanije katrore

Moulin Roty
Availability:

S’ka stok


Batanije katrore Julius, qeni nga la Grande Famille nga Moulin Roty, si një batanije katrore. Ajo ka të njëjtën fytyrë: një qen i bukur bardh e zi i veshur me rroba të zeza, jeshile, kaki dhe ngjyrë bezhë.

Karakteristika:

  • Dimensionet e saj janë 24 x 24 cm

4,600 L

Sold out!

Batanije katrore Julius, qeni nga la Grande Famille nga Moulin Roty, si një batanije katrore. Ajo ka të njëjtën fytyrë: një qen i bukur bardh e zi i veshur me rroba të zeza, jeshile, kaki dhe ngjyrë bezhë.

Karakteristika:

  • Dimensionet e saj janë 24 x 24 cm

 

Marka

SHPORTA NË BEE

close