Sold out!
,

Set i madh Kamioni

Melissa & Doug
Availability:

S’ka stok


Set i madh Kamioni, kjo lodër druri me dy pjesë, traktor është gati të rrokulliset dhe gati për të ndërtuar! E mbushur me copa ndërtimi prej druri dhe e shpuar para me vrima për bulonat prej druri, kamioni në vetëvete është një vend ndërtimi në lëvizje. Lidhni bordet e ndërtesave të pikturuara për të krijuar struktura me ngjyra të ndezura në rrota!

6,400 L

Sold out!

Set i madh Kamioni, kjo lodër druri me dy pjesë, traktor është gati të rrokulliset dhe gati për të ndërtuar! E mbushur me copa ndërtimi prej druri dhe e shpuar para me vrima për bulonat prej druri, kamioni në vetëvete është një vend ndërtimi në lëvizje. Lidhni bordet e ndërtesave të pikturuara për të krijuar struktura me ngjyra të ndezura në rrota!

22 pjesët e lodrave prej druri të ndërtesës – përfshirë një çekiç, kaçavidë, pikëllimin, bordin, thonjtë, arrat dhe bulonat – ruajeni brenda rimorkios për të mbajtur furnizimet e ndërtuesit tuaj të vogël të organizuar për punën tjetër të madhe. Big Rig Building Set lodër prej druri kamioni është e shkëlqyeshme për aftësi të shkëlqyera motorike, koordinim të syve me dorë dhe zgjidhje të problemeve, dhe inkurajon lojën imagjinative dhe shkathtësinë manuale.

Marka

SHPORTA NË BEE

close